0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
AC Fiorentina
۰
۰
Juventus FC
inprogress
۲۳:۱۵
SS Lazio
۱
۲
Hellas Verona
inprogress
۲۳:۱۵
Atalanta Bergamo
۰
۰
Empoli
inprogress
۲۳:۱۵
Genoa
۰
۱
Bologna F.C.
Finished
۱۹:۴۵
Germany
DFB Pokal
SC Freiburg
۱
۰
RB Leipzig
inprogress
۲۲:۳۰
France
Ligue 1
Olympique Marseille
۰
۰
Racing Club Strasbourg
inprogress
۲۳:۳۰
RC Lens
۰
۰
AS Monaco
inprogress
۲۳:۳۰
Paris Saint-Germain FC
۰
۰
FC Metz
inprogress
۲۳:۳۰
OSC Lille
۰
۰
Stade Rennes FC
inprogress
۲۳:۳۰
FC Nantes
۰
۰
AS St. Etienne
inprogress
۲۳:۳۰
Clermont
۰
۰
Olympique Lyonnais
inprogress
۲۳:۳۰
Stade de Reims
۰
۰
OGC Nice
inprogress
۲۳:۳۰
Stade Brestois 29
۰
۰
FC Girondins de Bordeaux
inprogress
۲۳:۳۰
Angers SCO
۰
۰
Montpellier HSC
inprogress
۲۳:۳۰
FC Lorient
۰
۰
ES Troyes AC
inprogress
۲۳:۳۰
Japan
J League
Avispa Fukuoka
۱
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۳۰
Sagan Tosu
۰
۰
Kawasaki Frontale
Finished
۱۲:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۲:۳۰
Cerezo Osaka
۳
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Shimizu S-pulse
۱
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۳
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۸:۳۰
Shonan Bellmare
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۰:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Spain
Primera Division
Valencia CF
۲
۰
Celta de Vigo
Finished
۲۰:۰۰
Turkey
Super Lig
Besiktas JK
۱
۱
Torku Konyaspor
Finished
۲۰:۳۰
Yeni Malatyaspor
۰
۵
Fenerbahce SK
Finished
۲۰:۳۰
Sivasspor
۲
۱
Kayserispor
Finished
۱۷:۳۰
Altay SK Izmir
۲
۴
Kasimpasa SK
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
Jupiler League
KAA Gent
۰
۱
Royal Charleroi SC
inprogress
۲۳:۱۵
KV Mechelen
۰
۰
Racing Genk
inprogress
۲۳:۱۵
Republic of Korea
K-League 1
FC Seoul
۰
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۲:۰۰
Gimcheon Sangmu FC
۰
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۲
۰
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Saudi Arabia
Pro League
Al Raed
۰
۱
Al-Nassr Riyadh
inprogress
۲۲:۳۰
Al Ettifaq
۵
۲
Al Hazm
Finished
۲۰:۳۰
Scotland
Scottish FA Cup
Glasgow Rangers FC
۲
۰
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Premier League
FC Volga-Olimpiyets Nizhny Novgorod
۱
۰
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۱۸:۳۰
CSKA Moscow
۴
۰
FC Rostov na Donu
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal Tula
۱
۲
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۸:۳۰
FK Rubin Kazan
۱
۲
FC Ufa
Finished
۱۸:۳۰
FK Dinamo Moscow
۱
۵
FK Sochi
Finished
۱۸:۳۰
FK Krasnodar
۱
۱
FK Akhmat Grozny
Finished
۱۸:۳۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۰
۱
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۸:۳۰
FK Khimki
۲
۱
FK Spartak Moscow
Finished
۱۸:۳۰
Norway
Eliteserien
Molde FK
۲
۱
Kristiansund BK
Finished
۲۰:۳۰
Sandefjord
۱
۴
Lillestrom SK
Finished
۱۸:۳۰
United Arab Emirates
UAE League
Al Sharjah SCC
۲
۱
Emirates Club Ras Al Khaimah
Finished
۱۸:۴۵
Al Jazira
۱
۲
Al Wahda
Finished
۲۱:۳۰
Al-Nasr
۱
۲
AL Dhafra
Finished
۱۸:۴۵
Al Urooba
۱
۱
Al Wasl
Finished
۱۸:۴۵
Belarus
Cup
BATE Borisov
۱
۲
FC Gomel
Finished
۲۰:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
Heracles Almelo
۱
۰
Excelsior Rotterdam
inprogress
۲۲:۳۰
FC Eindhoven
۱
۲
ADO Den Haag
Finished
۱۹:۰۰
Jordan
Jordan League
Al Wehdat
۰
۰
Sahab SC
inprogress
۲۲:۳۰
Shabab AL Ordun
۳
۲
Ma'an
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Primera Division
Tacuary
۱
۰
Sportivo Ameliano
Finished
۰۲:۰۰
12 de Octubre
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۴:۱۵
Switzerland
Challenge League
FC Aarau
۰
۱
FC Vaduz
inprogress
۲۲:۴۵
FC Stade Lausanne Ouchy
۱
۰
FC Schaffhausen
inprogress
۲۲:۴۵
SC Kriens
۰
۲
FC Winterthur
inprogress
۲۲:۴۵
FC Thun
۲
۰
Yverdon-Sports
inprogress
۲۲:۴۵
Neuchatel Xamax FC
۲
۰
FC Wil 1900
inprogress
۲۲:۴۵
Egypt
Premier League
Enppi
۰
۰
Al Ahly Cairo
inprogress
۲۳:۳۰
El Sharqia Dokhan
۲
۲
Smouha
Finished
۱۸:۳۰
El Geish
۱
۰
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۸:۳۰
Australia
A-League
Melbourne Victory
۱
۴
Western United
Finished
۱۱:۴۵
Ecuador
Copa Ecuador
Primero de Mayo
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۱:۰۰
CD Vargas Torres
۳
۰
CA Santo Domingo
Finished
۲۰:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Jeonnam Dragons
۲
۳
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۱
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۱:۳۰
Sweden
Allsvenskan
AIK
۲
۲
IK Sirius FK
Finished
۱۷:۳۰
Helsingborgs IF
۱
۴
IFK Varnamo
Finished
۲۰:۰۰
Croatia
1. HNL
GNK Dinamo Zagreb
۰
۰
HNK Hajduk Split
inprogress
۲۲:۳۰
HNK Rijeka
۱
۰
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۷:۳۰
NK Gorica
۱
۱
NK Osijek
Finished
۱۹:۳۵
Algeria
Division 1
JS Saoura
۴
۱
Olympique Medea
Finished
۲۱:۳۰
ASO Chlef
۰
۰
MC Magra
Finished
۱۹:۳۰
NA Hussein Dey
۳
۵
RC Relizane
Finished
۱۹:۳۰
JS Kabylie
۲
۰
WA Tlemcen
Finished
۲۱:۱۵
AB Chelghoum Laid
۲
۰
MC Alger
Finished
۱۹:۳۰
Europe
UEFA Champions League Women
FC Barcelona (W)
۱
۳
Olympique Lyonnais (W)
Finished
۲۱:۳۰
Honduras
Reserve League
Real Espana Reserves
۱
۱
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
CD Vida Reserves
۲
۲
Motagua Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Chile
Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۴
Union Espanola
Finished
۰۳:۳۰
Audax Italiano Santiago
۰
۰
Universidad Catolica
inprogress
۲۳:۳۰
CD Antofagasta
۰
۰
Everton Vina del Mar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Venezuela
Primera Division
Monagas SC
۲
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۴:۰۰
Zamora FC
۱
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۴۵
Universidad Central de Venezuela
۰
۰
Deportivo Lara
inprogress
۲۳:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro B
EC Bahia
۲
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۵:۰۰
Operario PR
۳
۲
Ituano SP
Finished
۱۸:۳۰
Brusque
۱
۰
Tombense MG
Finished
۰۲:۳۰
Asia
AFC Cup
Al-Arabi Kuwait
۱
۰
Shabab Al Khaleel
Finished
۱۹:۳۰
Al Kuwait
۲
۱
Al Seeb
Finished
۱۹:۳۰
Dhofar
۰
۱
Al Riffa
inprogress
۲۳:۳۰
East Riffa
۰
۰
Tishreen
inprogress
۲۳:۳۰
Maziya SRC
۱
۰
Gokulam FC
Finished
۱۹:۳۰
ATK Mohun Bagan AC
۴
۰
Bashundhara Kings
Finished
۱۵:۳۰
Hilal AL Quds
۰
۲
AL-Nejmeh SC Beirut
Finished
۱۹:۳۰
Jableh SC
۰
۰
Al Ansar Beirut
inprogress
۲۳:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
KR Reykjavik
۱
۱
Leiknir Reykjavik
Finished
۲۰:۳۰
KA Akureyri
۰
۲
Stjarnan
Finished
۲۰:۳۰
IBV Vestmannaeyjar
۰
۰
IA Akranes
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Atlanta
۰
۰
CD Maipu
Finished
۰۲:۴۰
Belgrano de Cordoba
۲
۰
Flandria
Finished
۰۴:۴۰
CA All Boys
۱
۱
CSYD Madryn
Finished
۰۴:۳۰
San Martin de San Juan
۰
۰
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Defensores de Belgrano
۰
۰
Agropecuario
inprogress
۲۲:۴۰
Brown de Adrogue
۰
۰
Instituto de Cordoba
inprogress
۲۲:۴۰
Villa Dalmine
۰
۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
inprogress
۲۳:۰۰
Deportivo Santamarina
۰
۱
Independiente Rivadavia
inprogress
۲۳:۰۰
Canada
Canadian Premier League
Pacific FC
۰
۰
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
HFX Wanderers FC
۰
۴
Forge FC
Finished
۰۲:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Pachuca (W)
۲
۴
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۶:۳۰
England
League 1
Sunderland
۲
۰
Wycombe Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Greece
Cup
Panathinaikos
۱
۰
FC PAOK Thessaloniki
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Cockburn City
۰
۰
Balcatta
Finished
۱۱:۳۰
Sorrento SC
۱
۳
Floreat Athena
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۷
Perth
Finished
۱۱:۳۰
Perth RedStar FC
۵
۰
Perth Glory NPL
Finished
۱۱:۳۰
Bayswater City
۱
۱
Armadale
Finished
۱۱:۳۰
Inglewood United
۱
۲
Stirling Lions
Finished
۱۱:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Zira
۰
۰
Shamakhi FK
Finished
۱۷:۳۰
FK Sumgayit
۵
۰
Sabayil FK
Finished
۱۹:۳۰
FK Qabala
۱
۱
Sabah
Finished
۱۷:۳۰
FK Qarabag
۴
۱
PFC Neftchi Baku
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
Villarreal CF B
۰
۰
Real Balompedica Linense
inprogress
۲۳:۰۰
CD Atletico Baleares
۰
۰
Sanluqueno
inprogress
۲۳:۰۰
FC Andorra
۱
۰
UCAM Murcia
inprogress
۲۳:۰۰
FC Barcelona B
۲
۰
Castellon
inprogress
۲۳:۰۰
Linares Deportivo
۰
۰
CE Sabadell
inprogress
۲۳:۰۰
Algeciras CF
۰
۰
Real Madrid B
inprogress
۲۳:۰۰
Real Betis B
۰
۱
Albacete Balompie
inprogress
۲۳:۰۰
Gimnastic de Tarragona
۱
۰
Sevilla Atletico
inprogress
۲۳:۰۰
UE Cornella
۰
۰
CD Alcoyano
inprogress
۲۳:۰۰
UE Costa Brava
۰
۰
San Fernando Club Deportivo
inprogress
۲۳:۰۰
Italy
Serie C
Padova
۰
۱
Juventus U23
inprogress
۲۳:۰۰
Palermo
۰
۰
ACD Virtus Entella
inprogress
۲۳:۳۰
Catanzaro
۱
۰
AC Monopoli
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Chaves
۰
۰
Moreirense
inprogress
۲۳:۳۰
Japan
J2 League
Fagiano Okayama
۱
۰
Oita Trinita
Finished
۱۳:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۹:۳۰
Albirex Niigata
۳
۰
Yokohama FC
Finished
۰۹:۳۰
Omiya Ardija
۲
۴
Vegalta Sendai
Finished
۰۹:۳۰
Mito HollyHock
۳
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۱:۳۰
F.C. Ryukyu
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
Blaublitz Akita
۳
۳
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۹:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Victoria NPL 2 Youth
Bulleen Lions U21
۱
۰
North Geelong U21
Finished
۰۷:۳۰
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
Kingston City U21
Finished
۰۷:۳۰
Langwarrin U21
۲
۱
Brunswick City SC U21
Finished
۰۷:۱۵
Spain
Segunda Division
Malaga CF
۰
۱
Burgos CF
inprogress
۲۲:۳۰
CF Fuenlabrada
۰
۰
Real Sporting de Gijon
inprogress
۲۲:۳۰
FC Cartagena
۲
۰
SD Amorebieta
inprogress
۲۲:۳۰
SD Huesca
۲
۰
Real Sociedad B
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Belconnen United U23
۱
۰
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۰۰
Canberra Olympic U23
۱
۵
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۰
۳
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
West Canberra Wanderers FC U23
۱
۳
Canberra Croatia U23
Finished
۱۱:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
FC Jazz Pori
۱
۱
EPS
Finished
۱۸:۳۰
VJS Vantaa
۱
۰
Klubi 04
Finished
۱۶:۳۰
Tampere United
۳
۲
Ilves II
Finished
۱۷:۳۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۳
۲
Musan Salama
Finished
۲۰:۰۰
Ecuador
Serie A
Cumbaya FC
۳
۲
Club 9 de Octubre
Finished
۰۴:۳۰
Australia
NPL Victoria
Bentleigh Greens SC
۱
۱
Avondale FC
Finished
۱۴:۱۵
Hume City
۳
۰
Altona Magic
Finished
۱۳:۳۰
St Albans Saints
۰
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Lions
۰
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۹:۳۰
Finland
Ykkonen
IF Gnistan Helsinki
۱
۰
PIF Parainen
Finished
۲۰:۳۰
EIF Ekenas
۲
۱
PK-35
Finished
۱۸:۳۰
FC TPS Turku
۰
۰
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۸:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
۳
۰
FF Jaro
Finished
۱۸:۳۰
KPV Kokkola
۰
۳
SJK Akatemia
Finished
۱۸:۳۰
United States
MLS Next Pro League
San Jose Earthquakes II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۵:۳۰
Real Monarchs SLC
۰
۳
North Texas SC
Finished
۰۵:۳۰
Germany
Landespokal
FV Engers 07
۱
۰
FC Karbach
Finished
۱۴:۴۵
VSG Altglienicke
۱
۲
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۴:۴۵
TSV Steinbach
۰
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۴:۴۵
Bremer SV
۱
۰
Leher Bremerhaven
Finished
۱۹:۱۰
FC Carl Zeiss Jena
۱
۰
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۶:۴۵
Chemnitzer FC
۲
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۸:۴۵
SV Straelen
۱
۰
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۸:۴۵
FC Homburg 08
۱
۲
SV Elversberg
Finished
۱۶:۴۵
SV Stuttgarter Kickers
۱
۰
SSV Ulm 1846 II
Finished
۱۸:۴۵
FV Illertissen
۲
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۹:۱۰
SC Preussen Munster
۱
۲
SV Rodinghausen
Finished
۱۹:۱۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۳
۰
FC Turkspor Mannheim
Finished
۱۶:۴۵
Viktoria Koln 1904
۲
۰
Fortuna Koln
Finished
۱۸:۴۵
Australia
Tasmania Super League Women
Clarence Zebras (W)
۴
۵
Launceston United (W)
Finished
۰۶:۳۰
Devonport Strikers (W)
۷
۱
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۷:۰۰
Australia
NPL Tasmania
Clarence Zebras
۱
۱
Launceston City
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart
۷
۰
Olympia FC Warriors
Finished
۰۸:۳۰
Riverside Olympic
۰
۶
Glenorchy Knights
Finished
۰۹:۰۰
Devonport City
۵
۱
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
Poland
Ekstraklasa
KKS Lech Poznan
۲
۱
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۲۰:۰۰
Rakow Czestochowa
۳
۰
Lechia Gdansk
Finished
۲۰:۰۰
Piast Gliwice
۱
۱
Radomiak Radom
Finished
۲۰:۰۰
TS Wisla Krakow
۰
۱
Warta Poznan
Finished
۲۰:۰۰
KP Legia Warszawa
۳
۰
MKS Cracovia Krakow
Finished
۲۰:۰۰
Gornik Leczna
۰
۱
Jagiellonia Bialystok SSA
Finished
۲۰:۰۰
Slask Wroclaw
۳
۴
KS Gornik Zabrze
Finished
۲۰:۰۰
Wisla Plock
۳
۰
Stal Mielec
Finished
۲۰:۰۰
MKS Pogon Szczecin
۲
۲
Termalica BB Nieciecza
Finished
۲۰:۰۰
Australia
NPL Queensland
Peninsula Power
۷
۳
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Moreton Bay United
۰
۰
Gold Coast Knights
Cancelled
۱۰:۳۰
Eastern Suburbs
-
-
Gold Coast United
Cancelled
۱۳:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Rayo Majadahonda
۱
۰
Zamora
inprogress
۲۳:۰۰
CD Tudelano
۰
۲
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۲۱:۳۰
UD Logrones
۰
۰
CD Badajoz
inprogress
۲۳:۰۰
Real Valladolid B
۰
۲
Deportivo La Coruna
inprogress
۲۳:۰۰
Talavera
۰
۰
Cultural Leonesa
inprogress
۲۳:۰۰
Athletic Bilbao B
۲
۰
Racing Santander
inprogress
۲۳:۰۰
Celta de Vigo B
۰
۰
Racing de Ferrol
inprogress
۲۳:۰۰
Inter de Madrid
۱
۰
SD Logrones
inprogress
۲۳:۰۰
Unionistas de Salamanca CF
۱
۰
CD Calahorra
inprogress
۲۳:۰۰
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Croatia Raiders
۱
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۰
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۱
۱
Adelaide University
Finished
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۴
۲
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۳
۱
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
Australia
NPL Victoria U21
Melbourne Knights U21
۱
۱
Dandenong City SC U21
Finished
۰۹:۳۰
St. Albans Saints U21
۱
۱
Port Melbourne U21
Finished
۰۷:۰۰
Hume City U21
۲
۱
Altona Magic U21
Finished
۱۰:۳۰
Green Gully U21
۰
۲
Oakleigh Cannons U21
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Lions SC U21
۴
۰
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۶:۴۵
Bentleigh Greens U21
۰
۲
Avondale Heights U21
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Tasmania Championship
South Hobart Reserves
۱
۲
New Town Eagles
Finished
۰۶:۱۵
Tasmania University SC
۳
۳
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
Riverside Olympic Reserves
۱
۷
Northern Rangers FC
Finished
۱۱:۰۰
Beachside FC
۳
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Olympia FC Warriors Reserves
۱
۲
Metro Claremont
Finished
۱۱:۰۰
Devonport City Reserves
۶
۱
Ulverstone
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Adamstown Rosebud FC
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۳۰
Maitland
۴
۲
Newcastle Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Australia
South Australia Cup Women
West Torrens Birkalla SC (W)
۱
۰
Flinders United (W)
Finished
۱۳:۳۰
Metro United (W)
۵
۰
Adelaide Comets Reserves (W)
Finished
۱۳:۰۰
World
Friendly Club Matches
Druk Lhayul FC
۱
۱
Paro FC
Finished
۱۴:۳۰
Campbelltown Reserves
۳
۱
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۳
۲
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۷:۴۵
South Adelaide Reserves
۱
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Finland
Kolmonen
KoiPS
۱
۲
HPS
Finished
۱۵:۰۰
TuPS
۲
۱
PK Keski-Uusimaa II
Finished
۲۱:۰۰
Lehmon Pallo-77
۵
۰
SaPa Pieksamaki
Finished
۱۸:۳۰
Peimari United
۰
۰
PaiHa
Finished
۱۶:۳۰
Espa
۲
۱
EBK
Finished
۱۶:۰۰
Toejoen Veikot
۳
۳
PIF Parainen II
Finished
۱۴:۳۰
ToTe
۳
۱
POHU
Finished
۱۷:۳۰
FC Aland
۴
۱
TPK
Finished
۱۸:۳۰
OPS Oulu
۸
۱
RoPo
Finished
۱۶:۳۰
KoPa
۱
۳
IPS Edustus
Finished
۱۶:۳۰
Lehmon Pallo-77
۵
۰
SaPa
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۲
۱
Diosgyori VTK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Puskas FC (W)
۱
۱
Haladas Viktoria (W)
Finished
۱۸:۳۰
MTK Hungaria FC (W)
۰
۱
Gyori ETO (W)
Finished
۱۹:۴۵
Turkey
1. Lig
Keciorengucu Ankara
۱
۲
Ankaragucu
Finished
۱۷:۳۰
Genclerbirligi SK
۲
۴
Umraniyespor
Finished
۱۷:۳۰
Bursaspor
۱
۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۲۰:۳۰
Kocaelispor
۴
۱
Adanaspor FK
Finished
۲۰:۳۰
Australia
New South Wales League One
Northern Tigers
۰
۲
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۳:۳۰
Mounties Wanderers
۱
۲
NWS Spirit
Finished
۱۳:۳۰
St. George Saints
۱
۲
Central Coast Mariners Academy NPL
Finished
۱۳:۳۰
Hills United Brumbies
۲
۶
St George City FA
Finished
۱۲:۰۰
Western Sydney Wanderers NPL
۷
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۳:۳۰
SD Raiders FC
۰
۰
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۳:۳۰
Slovakia
1. Liga Championship Group
MFK Ruzomberok
۳
۱
SKF Sered
Finished
۱۹:۳۰
FC Spartak Trnava
۱
۰
DAC Dunajska
Finished
۱۹:۳۰
SK Slovan Bratislava
۲
۲
MSK Zilina
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera A Women
Boca Juniors (W)
۴
۰
Huracan (W)
inprogress
۲۲:۳۰
UAI Urquiza (W)
۱
۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
Finished
۱۸:۳۰
Ferro Carril Oeste (W)
۳
۲
Platense (W)
Finished
۲۰:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
HSK Zrinjski Mostar
۱
۰
FK Leotar Trebinj
Finished
۲۱:۳۰
Croatia
3. HNL
Vukovar 1991
۱
۱
NK Granicar Zupanja
Finished
۲۰:۰۰
NK Marsonia 1909
۳
۱
Sloga Nova Gradiska
Finished
۲۰:۰۰
NK Maksimir
۴
۵
NK Tekstilac Ravnice
Finished
۲۰:۰۰
NK Zagorec Krapina
۲
۲
NK Hask Zagreb
Finished
۲۰:۰۰
RNK Split
۱
۰
NK GOSK Dubrovnik
Finished
۲۰:۰۰
Vinodol
۰
۱
NK Crikvenica
Finished
۲۰:۰۰
NK Naprijed Hreljin
۱
۴
NK Pomorac 1921
Finished
۲۰:۰۰
NK Tresnjevka
۴
۰
NK Udarnik Kurilovec
Finished
۱۳:۳۰
NK Croatia Dakovo
۲
۰
NK Cepin
Finished
۲۰:۰۰
NK Lukavec
۰
۳
NK Trnje
Finished
۲۰:۰۰
NK Junak
۳
۱
NK Uskok
Finished
۲۰:۰۰
Algeria
U21 League 1
ASM Oran U21
۳
۲
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۴:۳۰
CA Batna U21
۳
۱
IRB Lakhdaria U21
Finished
۱۴:۳۰
MO Constantine U21
۷
۲
CA Bordj Bou Arreridj U21
Finished
۱۴:۳۰
WA Boufarik U21
۳
۰
GC Mascara U21
Finished
۱۴:۳۰
JS Bordj Menaiel U21
۴
۱
JSM Skikda U21
Finished
۱۴:۳۰
MC El Eulma U21
۵
۴
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۴:۳۰
RC Arba U21
۱
۲
ES Setif U21
Finished
۱۹:۳۰
Israel
Youth League
Hapoel Ramat Gan U19
۱
۰
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۸:۴۵
Hapoel Tel Aviv U19
۳
۴
Ashdod U19
Finished
۱۸:۴۵
Hapoel Beer Sheva U19
۱
۰
Beitar Jerusalem U19
Finished
۱۸:۴۵
Maccabi Tel Aviv U19
۲
۱
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Finished
۱۷:۳۰
Maccabi Haifa U19
۴
۱
Maccabi Netanya U19
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL South Australia
Adelaide Olympic
۰
۲
Adelaide City
Finished
۱۳:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
Croydon Kings
Finished
۱۰:۰۰
White City Woodville
۱
۱
Sturt Lions
Finished
۱۰:۰۰
West Torrens Birkalla
۲
۱
Adelaide United NPL
Finished
۰۹:۳۰
South Adelaide
۱
۰
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
Campbelltown City
۴
۲
Cumberland United
Finished
۱۰:۰۰
Republic of Korea
K3 - League
Paju Citizen FC
۲
۱
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Siheung Citizen
۲
۱
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Cheonan City
۱
۲
Daejeon Korail
Finished
۱۲:۳۰
Busan Transport Corp
۱
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۹:۳۰
Japan
L1 League Women
Angeviolet Hiroshima (W)
۰
۱
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۰۸:۳۰
Ehime FC (W)
۰
۱
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۹:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 4
Odder IGF
۱
۳
ASA Aarhus
Finished
۱۶:۳۰
Kjellerup IF
۳
۲
Norresundby BK
Finished
۱۸:۰۰
Portugal
U19 Championship
Rio Ave U19
۱
۲
Sporting Lisbon U19
Finished
۱۴:۳۰
Vilafranquense U19
۱
۱
SG Sacavenense U19
Finished
۲۰:۳۰
Belenenses U19
۳
۱
Vitoria Setubal U19
Finished
۲۰:۳۰
Feirense U19
۳
۱
CD Tondela U19
Finished
۲۰:۳۰
UD Oliveirense U19
۱
۲
Famalicao U19
Finished
۲۰:۳۰
Alverca U19
۱
۲
SL Benfica U19
Finished
۲۰:۳۰
Merelinense U19
۵
۰
Atletico Arcos U19
Finished
۲۰:۳۰
Sporting Braga U19
۰
۱
Porto U19
Finished
۲۰:۳۰
Academica de Coimbra U19
۳
۱
Nacional Madeira U19
Finished
۲۰:۳۰
Estoril U19
۰
۴
Vitoria Guimaraes U19
Finished
۲۰:۳۰
União de Leiria U19
۱
۲
Amora FC U19
Finished
۲۰:۳۰
Gil Vicente U19
۵
۱
Leixoes U19
Finished
۲۰:۳۰
Marinhas FC U19
۱
۲
Chaves U19
Finished
۲۰:۳۰
FC Paços de Ferreira U19
۲
۱
Vizela U19
Finished
۲۰:۳۰
Barroselas U19
۱
۳
Amarante U19
Finished
۲۰:۳۰
Moldova
Cup
Sfintul Gheorghe
۰
۱
FC Sheriff Tiraspol
Finished
۲۱:۳۰
Ireland
National League Women
Wexford Youths (W)
۳
۳
Peamount Utd (W)
Finished
۲۱:۳۰
Athlone Town (W)
۱
۰
Treaty United FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Shelbourne (W)
۴
۰
DLR Waves (W)
Finished
۱۷:۳۰
Galway (W)
۱
۱
Bohemians Dublin (W)
Finished
۲۱:۳۰
Sligo Rovers (W)
۲
۰
Cork City (W)
Finished
۱۷:۳۰
India
Delhi League Women
Indian Arrows (W)
۱
۲
Pifa FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Marconi Stallions
۲
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۳:۳۰
Northbridge FC Bulls
۲
۶
Sydney FC U21
Finished
۰۹:۳۰
Hungary
U19 1st Division
MTK Budapest U19
۳
۲
Puskas Academy U19
Finished
۱۲:۳۰
Vasas Budapest U19
۲
۲
Ujpesti TE U19
Finished
۱۲:۰۰
Diosgyori U19
۳
۲
MOL Fehervar FC U19
Finished
۱۵:۳۰
United States
USL League Two
Western Mass Pioneers
۵
۲
Boston Bolts
Finished
۰۴:۰۰
OVF Alliance
۳
۱
PDX FC
Finished
۰۶:۰۰
Asheville City
۳
۱
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۱:۳۰
Uruguay
Segunda Division
La Luz
۲
۱
Juventud Piedras
Finished
۰۴:۰۰
Sud America
۱
۱
Central Espanol FC
inprogress
۲۲:۳۰
Rampla Juniors
۱
۲
Uruguay Montevideo
Finished
۱۷:۳۰
Russia
FNL
Torpedo Moskva
۲
۲
PFC Kuban
Finished
۱۶:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۲
۲
Gazovik Orenburg
Finished
۱۶:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۳
۲
Veles Moscow
Finished
۱۶:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۰
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۶:۳۰
Alania Vladikavkaz
۳
۲
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۶:۳۰
FK Dolgoprudny
۲
۴
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۶:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۳
Rotor Volgograd
Finished
۱۵:۳۰
FK Tom Tomsk
۲
۲
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Krasnodar II
۱
۳
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۳:۳۰
Energiya Khabarovsk
۰
۳
Akron Tolyatti
Finished
۱۱:۳۰
Bolivia
LFPB
The Strongest La Paz
۰
۰
Aurora
inprogress
۲۳:۳۰
Nacional Potosi
۱
۰
Oriente Petrolero
inprogress
۲۳:۳۰
Real Santa Cruz
۰
۰
Atletico Palmaflor Vinto
inprogress
۲۳:۳۰
Brazil
Serie D Group 3
Retro FC Brasil
۰
۰
Icasa
inprogress
۲۳:۳۰
Crato
۱
۰
Globo FC
inprogress
۲۲:۳۰
Senegal
Ligue 1
Guediawaye FC
۱
۱
ASC Jaraaf
Finished
۲۱:۳۰
AS Dakar Sacre Coeur
۱
۰
Mbour Petite-Cote
Finished
۲۱:۳۰
Cyprus
1. Division
Anorthosis Famagusta
۰
۳
Aris Limmasol
Finished
۲۰:۳۰
Doxa Katokopias
۰
۰
PAEEK
Finished
۱۹:۳۰
England
National League South
Dorking Wanderers
۳
۲
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Nardo FK Trondheim
۱
۰
Orkla
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Umea FC Academy
۱
۱
Sund IF
Finished
۱۶:۳۰
Gottne IF
۱
۰
Kiruna FF
Finished
۱۳:۳۰
Lulea IFK
۲
۱
Sandviks IK
Finished
۱۷:۳۰
Skelleftea FF
۲
۰
IFK Oestersund 1906
Finished
۱۵:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۱
۰
Bodens BK
Finished
۱۶:۳۰
Ytterhogdals IK
۰
۴
Friska Viljor
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NPL Capital Territory
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۴۵
Canberra Olympic
۰
۱
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۰
۱
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
Belconnen United
۷
۱
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۲
۱
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۵:۳۰
FSV Martinroda
۰
۰
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۶:۳۰
FC Grimma
۳
۰
FC Carl Zeiss Jena II
Finished
۱۶:۳۰
VFC Plauen
۰
۱
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۶:۳۰
SV Blau-Weiss Zorbau
۱
۰
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۷
۰
1 FC Lok Stendal
Finished
۱۵:۳۰
BSC Sud 05
۱
۱
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۶:۳۰
Torgelower SV Greif
۳
۰
SC Staaken
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
II Lyga
Dainava II
۲
۳
FK Utenis Utena
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
4. Liga
SK Kladno
۰
۰
Ostrov
Finished
۱۲:۴۵
Aritma Praha
۲
۱
SK Mondi Steti
Finished
۱۲:۴۵
Mar Lazne
۱
۳
Hvezda Cheb
Finished
۱۲:۴۵
FK Viktorie Prerov
۱
۱
Bzenec
Finished
۱۹:۳۰
FK Hodonín
۲
۱
Breclav
Finished
۱۲:۴۵
Ceske Budejovice B
۴
۱
Tatran Sedlcany
Finished
۱۳:۰۰
FC Vsetin
۲
۰
Valasske Mezirici
Finished
۱۸:۳۰
TJ Start Brno
۲
۲
Havlickuv Brod
Finished
۱۹:۳۰
Banik Sous
۳
۰
SK Cesky Brod
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL Victoria 2
Langwarrin SC
۱
۲
Brunswick City
Finished
۰۹:۳۰
Bulleen Lions
۲
۳
North Geelong Warriors
Finished
۰۹:۳۰
Moreland City FC
۳
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۱
۴
Kingston City
Finished
۰۹:۳۰
Panama
Liga Prom
Mario Mendez FC
۱
۰
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Sportivo Desamparados
۰
۰
Sportivo Estudiantes
Finished
۰۵:۰۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۰
۱
Juventud Unida Universitario
inprogress
۲۲:۳۰
Poland
1 Liga Women
ROW Rybnik (W)
۲
۲
SWD Wodzislaw Slaski (W)
Finished
۱۵:۳۰
UKS SMS II Lodz (W)
۳
۳
Zabkovia Zabki (W)
Finished
۱۵:۳۰
Bulgaria
A PFG
Tsarsko Selo 2015
۱
۱
PFC Lokomotiv Sofia
Finished
۲۰:۴۵
Pfc Pirin Blagoevgrad
۳
۵
PFK Botev Vratsa
Finished
۲۰:۴۵
Israel
Ligat Ha'AL
Hapoel Beer-Sheva
۲
۱
Hapoel Bnei Sakhnin
inprogress
۲۲:۰۰
Maccabi Haifa FC
۳
۰
Maccabi Netanya
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Tel-Aviv
۰
۰
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
۲۲:۰۰
Netherlands
Tweede Divisie
Scheveningen
۲
۱
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۰۰
Excelsior Maassluis
۱
۰
Katwijk
Finished
۱۷:۳۰
Quick Boys
۲
۰
GVVV Veenendaal
Finished
۱۷:۳۰
Koninklijke HFC
۲
۳
SV Spakenburg
Finished
۱۸:۰۰
Tielse EC
۲
۰
Volendam Reserves
Finished
۱۸:۰۰
Rijnsburgse Boys
۱
۱
Kozakken Boys
Finished
۱۷:۳۰
ASWH
۳
۳
Amsterdam FC
Finished
۱۷:۳۰
De Treffers
۲
۱
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۲۰:۳۰
IJsselmeervogels
۱
۲
Noordwijk
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
1. SC Feucht
۲
۴
Spvgg Ansbach
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Bayern Hof
۰
۲
TSV Karlburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Abtswind
۲
۳
DJK Ammerthal
Finished
۱۶:۳۰
Würzburger FV
۵
۱
Atsv 1898 Erlangen
Finished
۱۶:۳۰
DJK Don Bosco Bamberg
۳
۱
1. FC Eintracht Bamberg
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1923 Großbardorf
۱
۲
TSV Vatanspor
Finished
۱۶:۳۰
ASV Cham
۱
۱
DJK Gebenbach
Finished
۱۶:۳۰
FC Sand
۶
۲
ASV Neumarkt
Finished
۱۶:۳۰
SV Seligenporten
۰
۴
DJK Vilzing
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
Thai League 2
Lampang FC
۲
۲
Trat FC
Finished
۱۵:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
MKS Olimpia Szczecin (W)
۳
۱
Tarnovia Tarnow (W)
Finished
۱۳:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۴
۲
Bydgoszcz (W)
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
FC Nordsjaelland (W)
۴
۰
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sundby (W)
۴
۰
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۶:۳۰
Varde (W)
۱
۶
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Odense Q (W)
۰
۰
B93 Kopenhagen (W)
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Serie D Group 2
Castanhal
۰
۰
Juventude MA
inprogress
۲۳:۰۰
Pacajus
۲
۰
Tuna Luso PA
Finished
۰۳:۳۰
Gambia
GFA Premier League
Real de Banjul FC
۰
۱
WAA Banjul
Finished
۲۱:۰۰
Slovenia
2.SNL
ND Triglav 2000 Kranj
۱
۱
ND Ilirija
Finished
۲۰:۳۰
NK Rudar Velenje
۰
۰
ND Gorica
inprogress
۲۲:۳۰
Krsko
۲
۱
NK Brezice
Finished
۱۹:۳۰
NK Drava Ptuj
۱
۳
NK Rogaska
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Suduva Marijampole
۲
۱
FK Panevezys
Finished
۲۰:۳۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۰
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Deportivo Merlo
۰
۰
Talleres Remedios Escalada
Finished
۲۰:۳۰
Colegiales
۰
۰
CA Defensores Unidos
inprogress
۲۳:۰۰
Club Atletico Acassuso
۰
۰
Villa San Carlos
inprogress
۲۳:۰۰
JJ Urquiza
۰
۰
CS Dock Sud
inprogress
۲۳:۰۰
Canuelas
۱
۰
Deportivo Armenio
inprogress
۲۳:۰۰
Argentino Quilmes
۰
۰
CD UAI Urquiza
inprogress
۲۳:۰۰
France
National 2, Group A
Guingamp II
۱
۲
SO Romorantinais
Finished
۲۰:۳۰
Blois Foot 41
۵
۴
AS Vitre
Finished
۲۰:۳۰
Stade Plabennecois
۰
۶
US St. Malo
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
2. Deild
Haukar Hafnarfjordur
۲
۲
KF Fjallabyggdar
Finished
۱۸:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Shorta
۲
۳
Newroz SC
Finished
۱۷:۳۰
Al Quwa/Jawiya
۱
۰
Arbil SC
inprogress
۲۳:۰۰
Germany
Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۱
۰
Hansa Luneburg
Finished
۱۶:۳۰
VfB Oldenburg
۱
۱
KSV Holstein Kiel II
Finished
۱۷:۳۰
SV Werder Bremen II
۳
۰
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۵
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۰۰
Portugal
Liga BPI Women
Braga (W)
۱
۰
Famalicao (W)
Finished
۱۴:۳۰
SL Benfica (W)
۲
۰
Vilaverdense (W)
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
3rd Division
Slagelse
۰
۰
Young Boys FD
Finished
۱۵:۳۰
Næsby BK
۲
۱
BK Frem
Finished
۱۶:۳۰
IF Lyseng
۰
۲
FC Roskilde
Finished
۱۵:۴۵
Dalum
۲
۰
VSK Arhus
Finished
۱۵:۳۰
KFUM Roskilde
۲
۱
Karlslunde IF
Finished
۱۶:۰۰
Australia
Western Australia State League 1
Western Knights SC
۱
۱
Rockingham City
Finished
۱۱:۳۰
Dianella White Eagles
۰
۲
Fremantle City FC
Finished
۱۳:۳۰
Forrestfield United
۲
۱
UWA Nedlands
Finished
۱۳:۳۰
Kazakhstan
2nd League
FK Kaspyi Aktau Reserves
۱
۱
FK Maktaaral Reserves
Finished
۱۲:۳۰
Akademiya Ontustyk Reserves
۲
۱
Turan Turkistan Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۰
۴
FK Aktobe Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Taiwan
Mulan League Women
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۱
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۲:۳۰
Poland
Youth League
UKS Ruch Chorzow U19
۱
۲
Miedz Legnica U19
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Cup Women
Flora Tallinn (W)
۷
۱
JK Tallinna Kalev (W)
Finished
۱۴:۳۰
Nepal
C Division
Sanepa Club
۱
۲
32 Academy
Finished
۱۴:۴۵
Planning Boys United
۳
۱
Khalibari Youth FC
Finished
۱۱:۳۰
Swoyambhu Club
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Landvetter IS
۲
۳
Hittarps IK
Finished
۱۵:۳۰
Vastra Frolunda IF
۳
۰
Varbergs GIF FK
Finished
۱۶:۳۰
Husqvarna FF
۲
۰
Ullareds IK
Finished
۱۸:۳۰
Torslanda IK
۴
۱
Assyriska BK
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Estonian Cup
JK Nomme Kalju
۰
۱
Paide Linnameeskond
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Veikkausliiga
Seinäjoen Jalkapallokerho
۱
۰
IFK Mariehamn
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Landesliga
SV Wienerberger
۲
۱
Post SV Wien
Finished
۱۸:۳۰
Saint Margarethen
۳
۴
Oberwart
Finished
۲۰:۰۰
ASV 13
۲
۳
FC Stadlau
Finished
۱۷:۳۰
SC Ortmann
۰
۱
USV Scheiblingkirchen
Finished
۲۰:۳۰
SV Lebring
۰
۴
Voitsberg
Finished
۲۰:۳۰
Helfort 15
۰
۲
FV Austria XIII
Finished
۱۷:۳۰
SC Landskron
۱
۰
Villacher SV
Finished
۱۹:۳۰
SK Maria Saal
۳
۱
ASK Klagenfurt
Finished
۲۰:۰۰
Austria
Bundesliga Championship Group
Wolfsberger Athletik Club
۲
۱
SK Rapid Wien
Finished
۱۹:۳۰
FK Austria Wien
۴
۲
SK Sturm Graz
Finished
۱۹:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۱
۱
Austria Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Prva Liga
Zeleznicar Pancevo
۱
۰
FK Zarkovo
Finished
۲۰:۰۰
Macva Sabac
۱
۱
FK Graficar Beograd
Finished
۲۱:۳۰
FK Indjija
۲
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۲۰:۰۰
Mladost Novi Sad
۲
۳
IMT Novi Belgrade
Finished
۲۰:۰۰
FK Javor Ivanjica
۱
۰
Loznica
Finished
۲۰:۰۰
Portugal
Liga Segunda
FC Alverca
۰
۰
Sporting Covilha
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Parma U19
۰
۲
Monza U19
Finished
۱۷:۳۰
Frosinone U19
۴
۲
Brescia U19
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Division 1 Women
FC Basel (W)
۲
۰
Servette Chenois (W)
inprogress
۲۲:۴۵
FC Aarau (W)
۰
۳
FC St. Gallen Staad (W)
Finished
۱۸:۳۰
Grasshopper (W)
۰
۱
FC Zurich (W)
Finished
۱۹:۳۰
Young Boys Berna (W)
۱
۵
Luzern (W)
Finished
۱۸:۳۰
France
National 2, Group B
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
۲
۲
St-Maur Lusitan
Finished
۲۰:۳۰
Paris 13 Atletico
۱
۰
Metz II
Finished
۲۰:۳۰
Haguenau
۴
۱
Schiltigheim
Finished
۲۰:۳۰
Reims II
۱
۲
SAS Epinal
Finished
۲۰:۳۰
Chile
Primera B
Copiapo
۵
۰
CD Puerto Montt
Finished
۲۱:۰۰
Union San Felipe
۲
۰
Deportes Iquique
Finished
۲۱:۰۰
Cameroon
Elite One
AS Fortuna de Mfou
۲
۱
APEJES FC
Finished
۲۱:۳۰
Eding Sport FC
۰
۰
Union de Loum
Finished
۱۹:۳۰
Dragon FC Yaounde
۰
۲
Yafoot FC (Yaounde FC II)
Finished
۱۷:۳۰
Fovu de Baham
۰
۲
New Star de Douala
Finished
۱۷:۳۰
Djiko FC de Bandjoun
۳
۲
Fauve Azur Elite
Finished
۱۷:۳۰
Tonnerre Yaounde
۱
۱
Panthere de Nde
Finished
۱۷:۳۰
OFTA
۱
۲
Bamboutos
Finished
۱۹:۰۰
Cotonsport de Garoua
۳
۱
Renaissance FC de Ngoumou
Finished
۱۹:۰۰
Stade Renard
۰
۰
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۹:۳۰
Yong Sp. Academy
۳
۲
Racing de Bafoussam
Finished
۱۹:۳۰
PWD Bamenda
۲
۰
Avion Academy
Finished
۱۹:۳۰
Colombe du Dja et Lobo
۰
۱
Union Sportive de Douala
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie C
Ferroviario
۰
۰
Botafogo SP
inprogress
۲۲:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
AC Arezzo
۰
۰
US Gavorrano
inprogress
۲۳:۰۰
Brazil
Paulista Serie A3
Comercial SP
۰
۰
Noroeste SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
SC Bruhl St. Gallen
۲
۰
YF Juventus Zurich
Finished
۱۸:۳۰
Chiasso
۳
۰
Breitenrain
Finished
۱۸:۳۰
SC Cham
۴
۶
Basel II
Finished
۱۸:۳۰
Rapperswil Jona
۳
۲
FC Biel-Bienne
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
CF Valencia U19
۲
۱
Albacete U19
Finished
۱۴:۳۰
Roda U19
۱
۰
FC Cartagena U19
Finished
۲۱:۰۰
Archena U19
۲
۲
UD Alzira U19
Finished
۱۹:۳۰
Kelme U19
۲
۱
Conquense U19
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Kairat Almaty
۲
۰
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۷:۳۰
FC Atyrau
۱
۱
FC Astana
Finished
۱۷:۳۰
FC Turan
۰
۰
FK Aktobe
Finished
۱۹:۳۰
Ordabasy Shymkent
۱
۰
FK Aksu
Abandoned
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Calavera CF U19
۴
۲
Tiro Pichon U19
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
Bayanlar Ligi Women
Fenerbahce (W)
۳
۰
Hakkarigucu SK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۰
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۲
۵
Heidelberg United (W)
Finished
۱۰:۰۰
Alamein FC (W)
۱
۰
FV Emerging (W)
Finished
۰۹:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Incheon Namdong FC
۳
۴
Geoje Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Jeonju Citizen
۲
۴
Pyeongchang FC
Finished
۰۹:۳۰
Jinju Citizen FC
۰
۱
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۰:۳۰
Chuncheon FC
۲
۱
Chungju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۱:۳۰
Manly United FC U20
۲
۱
Sydney Olympic U20
Finished
۱۱:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۴
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۰۰
Wollongong Wolves FC U20
۳
۱
Sydney United 58 U20
Finished
۱۳:۰۰
Northbridge Bulls U20
۰
۳
Sydney FC U20
Finished
۰۷:۳۰
Ethiopia
Premier League
Addis Ababa
۱
۱
Jimma Aba Jifar
Finished
۱۱:۳۰
Hawassa Kenema
۱
۳
Ethiopia Bunna
Finished
۱۷:۳۰
India
Delhi Senior Division
Goodwill FC
۵
۰
Victory FC
Finished
۱۳:۳۰
Punjab Heroes
۰
۴
Hops FC
Finished
۱۵:۴۵
Australia
NPL Youth Western Australia
Gwelup Croatia U20
۲
۱
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Inglewood United U20
۲
۰
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۹:۳۰
Bayswater City U20
۲
۱
Armadale U20
Finished
۰۹:۳۰
Cockburn City U20
۲
۱
Balcatta U20
Finished
۰۹:۳۰
Sorrento U20
۱
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۹:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
FC Honka Espoo (W)
۱
۲
KuPs (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ilves Tampere (W)
۰
۴
HJK Helsinki (W)
Finished
۱۵:۳۰
ONS Oulu (W)
۰
۰
HPS (W)
Finished
۱۵:۳۰
Aland United (W)
۱
۰
PK-35 Vantaa(W)
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas
۱
۰
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۰۰
PK Keski-Uusimaa
۲
۳
NJS
Finished
۱۷:۳۰
Kiffen
۱
۱
Peka
Finished
۱۹:۳۰
FC LaPa
۰
۱
KäPa/PuLe
Finished
۱۸:۳۰
Futura
۱
۳
Jippo Joensuu
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
FK Karlskrona
۰
۱
IFK Hassleholm
Finished
۱۶:۳۰
Hassleholms IF
۲
۰
IFK Berga
Finished
۱۶:۳۰
Osterlen FF
۲
۱
Eslovs BK
Finished
۱۸:۳۰
Kristianstads FF
۱
۰
Rappe GOIF
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Heimstetten
۲
۱
VfB Eichstatt
Finished
۱۶:۳۰
FC Augsburg II
۳
۱
FC 1907 Memmingen
Finished
۱۶:۳۰
SV Schalding-Heining
۰
۵
Greuther Furth II
Finished
۱۶:۳۰
TSV Buchbach
۵
۲
SpVgg Bayreuth
Finished
۱۶:۳۰
SV Wacker Burghausen
۲
۳
FC Pipinsried
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۵
۰
1860 Rosenheim
Finished
۱۶:۳۰
Malaysia
Premier League
Perak
۰
۲
UITM FC
Finished
۱۶:۴۵
PDRM
۱
۰
Skuad Projek
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga I Relegation Group
CS Concordia Chiajna
۲
۱
Chindia Targoviste
Finished
۱۷:۰۰
Universitatea Cluj
۱
۰
FC Dinamo Bucuresti
inprogress
۲۲:۰۰
Slovakia
3. Liga
KFC Kalna nad Hronom
۲
۲
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Finished
۱۵:۳۰
SK Odeva Lipany
۱
۰
MFK Snina
Finished
۱۹:۳۰
FK Rakytovce
۰
۱
TJ Jednota Banova
Finished
۱۹:۳۰
MFK Vranov nad Topl'ou
۲
۴
MSK Tesla Stropkov
Finished
۱۹:۳۰
PSC Pezinok
۱
۴
FK Slovan Ivanka Pri Dunaji
Finished
۱۹:۳۰
OSK Rudnany
۱
۲
TJ Mladost Kalsa
Finished
۱۹:۳۰
FC Rimavska Sobota
۱
۲
Tatran Krasno Nad Kysucou
Finished
۱۹:۳۰
Tatran Presov
۴
۰
FK Poprad
Finished
۱۹:۳۰
TJ Druzstevnik Velke Ludince
۳
۱
FK Slovan Duslo Sala
Finished
۱۹:۳۰
MSK Fomat Martin
۲
۱
SKM Liptovsky Hradok
Finished
۱۹:۳۰
FK Marcelova
۱
۲
TJ Kovo Belusa
Finished
۱۹:۳۰
France
National 2, Group D
FC Nantes B
۲
۲
Stade Montois
Finished
۲۰:۳۰
Andrezieux
۰
۱
Le Puy
Finished
۲۰:۳۰
Montpellier II
۱
۰
Les Herbiers
Finished
۲۰:۳۰
Angouleme Charente FC
۰
۰
AS Yzeure
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
Superliga
SonderjyskE
۰
۲
Viborg FF
Finished
۱۹:۳۰
AGF Aarhus
۲
۲
FC Nordsjaelland
Finished
۱۹:۳۰
Vejle Boldklub
۲
۱
OB Odense
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
1. Liga Relegation Group
Tatran Liptovsky Mikulas
۰
۲
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۹:۳۰
FK AS Trencin
۲
۲
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۹:۳۰
FK Pohronie
۱
۰
FK Senica
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
JS Hercules
۲
۲
Närpes Kraft
Finished
۱۹:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Championship Group
Club Africain
۲
۱
US Monastir
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Spvg Schonnebeck 1910
۳
۳
SSVg Velbert
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca 2
Olaria AC
۱
۰
AD Cabofriense
inprogress
۲۲:۳۰
Americano
۲
۱
Macae Esporte
inprogress
۲۲:۳۰
Sampaio Correa-RJ
۰
۱
Artsul Futebol Clube
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Tercera Division RFEF
Utebo
۱
۱
UD Almeria B
inprogress
۲۱:۳۰
Alfaro
۰
۰
CD Lealtad
inprogress
۲۱:۳۰
CD Manacor
۰
۲
AD Alcorcon B
Finished
۱۴:۳۰
CD Utera
۳
۱
Atletico Tordesillas
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF
RCD Espanyol B
۰
۴
Arenas Club de Getxo
inprogress
۲۲:۰۰
Sestao River Club
۰
۰
Lleida
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Brazil Cup U20
Brusque U20
۲
۱
Carlos Renaux U20
inprogress
۲۲:۳۰
Barra FC U20
۴
۱
EC Prospera U20
Finished
۱۷:۳۰
EC Metropol U20
۰
۰
Hercilio Luz U20
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
1.fc Bruchsal
۱
۴
TSG Backnang
Finished
۱۸:۰۰
FSV 08 Bissingen
۰
۴
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۸:۰۰
Neckarsulm Sport Union
۴
۰
Rielasingen-Arlen
Finished
۱۶:۳۰
Goeppinger SV
۰
۴
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Ilshofen
۲
۳
FV Ravensburg
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Pforzheim 1896
۰
۴
SV Linx
Finished
۱۶:۳۰
Freiburger FC
۱
۳
FC 1908 Villingen
Finished
۱۷:۰۰
Norway
1. Division
SK Brann Bergen
۱
۰
Fredrikstad FK
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Serie D Group 5
Ceilandia EC
۰
۰
Ipora EC
inprogress
۲۳:۰۰
Norway
2. Division Group 1
Oern-Horten
۳
۱
Kvik Halden FK
Finished
۱۸:۳۰
Peru
Primera Division
Universidad Cesar Vallejo
۰
۱
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۵:۰۰
Universidad San Martin
۱
۱
FC Carlos Stein
inprogress
۲۲:۴۵
Norway
2. Division Group 2
Tromsdalen UIL
۱
۰
Eidsvold TF
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
SoenderjyskE U19
۱
۳
Esbjerg U19
Finished
۱۵:۰۰
Aalborg U19
۱
۱
AC Horsens U19
Finished
۱۵:۳۰
AGF/Viby U19
۲
۱
Brondby U19
Finished
۱۶:۰۰
United States
NPSL
Erie Commodores
۰
۲
FC Buffalo
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
Primera Division
Deportivo Maldonado
۰
۱
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۳:۳۰
CA Rentistas
۱
۰
Cerro Largo FC
inprogress
۲۲:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۱
Gold Coast United (W)
Finished
۱۲:۳۰
Malaysia
Liga M3
Respect FC
۲
۱
PIB FC
Finished
۱۳:۱۵
Kijang Rangers FC
۰
۱
Tok Janggut Warriors
Finished
۱۳:۱۵
Singapore
Premier League
Tampines Rovers FC
۰
۴
Lion City Sailors FC
Finished
۱۴:۰۰
Sweden
Damallsvenskan
IFK Kalmar (W)
۳
۲
Umea IK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Poland
III Liga
Baltyk Koszalin
۰
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۵:۳۰
Polonia Bytom
۱
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۹:۳۰
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۳
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۵:۳۰
Foto-Higiena Gac
۱
۵
Sleza Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
Polonia Warszawa
۲
۰
Bron Radom
inprogress
۲۲:۰۰
MLKS Wissa Szczuczyn
۰
۲
LKS Lodz II
Finished
۱۵:۳۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
۰
۲
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۸:۳۰
Stolem Gniewino
۱
۱
Zawisza Bydgoszcz
Finished
۱۸:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۱
۰
CKS Chelmianka Chelm
Finished
۱۹:۳۰
KSZO Ostrowiec
۰
۱
Avia Swidnik
Finished
۱۹:۳۰
Unia Janikowo
۳
۱
ZKS Kluczevia
Finished
۱۹:۳۰
KS Blonianka Blonie
۳
۱
Mamry Gizycko
Finished
۲۰:۳۰
Sokol Aleksandrow
۳
۴
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۹:۳۰
Wisloka Debica
۱
۱
Unia Tarnow
Finished
۲۰:۰۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۱
۱
Sokol Kleczew
Finished
۱۵:۳۰
Odra Wodzislaw
۰
۲
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۶:۳۰
Starogard Gdanski
۱
۳
Jarota Jarocin
Finished
۱۸:۳۰
Tomasovia Tomaszow
۱
۲
Wisla Sandomierz
Finished
۱۸:۳۰
Warta Gorzow
۱
۱
Lechia Zielona Gora
Finished
۱۹:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۱
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۹:۳۰
MKP Carina Gubin
۰
۲
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۹:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
۲
۰
NKP Podhale
Finished
۱۹:۳۰
Ursus Warsawa
۳
۱
Mlks Znicz Biala Piska
Finished
۱۹:۳۰
Piast Zmigrod
۰
۲
Karkonosze Jelenia Gora
Finished
۲۰:۰۰
Legionovia Legionowo
۲
۱
GKS Wikielec
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
2. Division
Middelfart G og BK
۱
۱
Skive IF
Finished
۱۶:۳۰
FA 2000
۱
۲
Kolding IF
Finished
۱۶:۱۵
Thisted FC
۰
۳
Naestved BK
Finished
۱۶:۳۰
Brabrand IF
۱
۴
Aarhus Fremad
Finished
۱۶:۳۰
Asia
Southeast Asian Games Women
Vietnam (W)
۱
۰
Thailand (W)
Finished
۱۶:۳۰
Myanmar (W)
۱
۲
Philippines (W)
Finished
۱۳:۳۰
Slovakia
I Liga Women
MFK Ruzomberok (W)
۰
۲
Slovan Bratislava (W)
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
Premier League
Kaizer Chiefs
۲
۲
Moroka Swallows
Finished
۱۷:۳۰
Amazulu FC
۱
۱
Golden Arrows
Abandoned
۱۷:۳۰
Chippa United
۰
۱
TS Galaxy
Finished
۱۷:۳۰
Stellenbosch FC
۱
۰
Cape Town City
Finished
۱۷:۳۰
Marumo Gallants FC
۲
۲
Sekhukhune United
Finished
۱۷:۳۰
Royal AM
۰
۰
Mamelodi Sundowns FC
Abandoned
۱۷:۳۰
Maritzburg United
۱
۰
Baroka FC
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Grebbestads IF
۰
۱
IFK Kumla FK
Finished
۱۶:۳۰
Karlslunds IF
۱
۲
Ahlafors IF
Finished
۱۶:۳۰
Saffle FF
۱
۰
Angered BK
Finished
۱۶:۳۰
Mjolby AI FF
۱
۱
Nordvarmland FF
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
Prva liga
Radomlje
۳
۳
NK Domzale
Finished
۱۷:۳۰
Aluminij
۱
۱
Tabor Sezana
inprogress
۲۲:۴۵
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Crucero del Norte
۰
۰
Defensores de Pronunciamiento
inprogress
۲۳:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
AD Guarulhos
۰
۱
Manthiqueira SP
inprogress
۲۲:۳۰
Amparo SP
۱
۰
Independente FC Limeira
inprogress
۲۲:۳۰
America SP
۰
۱
Catanduva FC
inprogress
۲۲:۳۰
CA Joseense
۱
۰
Uniao Mogi
inprogress
۲۲:۳۰
SKA Brasil
۰
۱
Maua FC
inprogress
۲۲:۳۰
Itapirense
۰
۰
Paulista Jundiai
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Mogi Das CF
۱
۱
Flamengo SP
inprogress
۲۲:۳۰
Mali
Premiere Division
US Bougouba
۰
۲
USC Kita
Finished
۲۰:۳۰
Croatia
2. HNL
NK Rudes Zagreb
۳
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۲۰:۰۰
Opatija
۰
۰
NK Dubrava Zagreb
inprogress
۲۳:۳۰
NK Solin
۲
۴
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۲۰:۰۰
NK Jarun
۳
۰
NK Osijek II
Finished
۲۰:۰۰
Mexico
U20 League
Club America U20
۳
۱
Tigres U20
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
I Lyga
FC Garliava
۰
۱
FK Riteriai B
Finished
۱۹:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۱
۰
FK Atmosfera
Finished
۱۶:۳۰
FK Ekranas
۱
۱
Minija Kretinga
Finished
۱۶:۳۰
FA Siauliai B
۰
۳
BFA Vilnius
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
IFK Uppsala
۳
۲
IFK Österåker FK
Finished
۱۸:۳۰
FC Gute
۰
۵
Skiljebo SK
inprogress
۱۹:۳۰
IFK Stocksund
۱
۰
Kungsangens IF
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
FC Trollhaettan
۳
۱
Åtvidabergs FF
Finished
۱۸:۳۰
Ljungskile SK
۲
۱
Lunds BK
Finished
۱۸:۳۰
Qviding FIF
۰
۴
Falkenbergs FF
Finished
۱۴:۳۰
IK Oddevold
۲
۱
Tvaakers IF
Finished
۱۵:۳۰
Vanesrborgs IF
۱
۲
IFK Malmo FK
Finished
۱۸:۳۰
Oskarshamns Aik
۰
۳
BK Olympic
Finished
۱۸:۳۰
Egypt
Division 2
Tamya Youth Center
۰
۲
AL Fayoum
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Carioca U20
Nova Iguacu U20
۲
۲
Atletica Portuguesa RJ U20
Finished
۱۷:۳۰
Vasco da Gama U20
۰
۰
Volta Redonda U20
inprogress
۲۲:۳۰
Bangu AC RJ U20
۰
۰
Boavista RJ U20
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Coimbra EC U20
۱
۱
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۷:۳۰
Minas Boca U20
۰
۰
EC Futgol U20
inprogress
۲۱:۳۰
Inter De Minas U20
۰
۲
Cruzeiro U20
Finished
۱۶:۳۰
Santarritense U20
۲
۱
Pouso Alegre U20
Finished
۱۷:۳۰
Armenia
Premier League
FC Van Charencavan
۱
۰
FC Noah Artsakh
Finished
۱۷:۱۵
Kazakhstan
1. Division
Zhenys
۱
۲
FK Ekibastuz
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۴
۱
Hadamar
Finished
۱۶:۳۰
FC 1906 Erlensee
۱
۴
SC Hessen Dreieich
Finished
۱۸:۳۰
FSV Fernwald
۳
۲
SC Waldgirmes
Finished
۱۷:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۲
۲
FC Eddersheim
Finished
۱۶:۳۰
KSV 1964 Baunatal
۱
۲
FV Bad Vilbel 1919
Finished
۱۷:۰۰
SV 1912 Buchonia Flieden
۱
۳
Türk Gucu Friedberg
Finished
۱۷:۳۰
Hunfelder
۳
۰
SV Zeilsheim
Finished
۱۷:۳۰
Bayern Alzenau
۴
۱
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۷:۳۰
FC Hanau 93
۲
۰
RW Walldorf
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
VFB Hallbergmoos
۱
۲
SV Donaustauf
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1865 Dachau
۲
۰
TSV Schwabmunchen
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen II
۰
۲
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1880 Wasserburg
۰
۰
Turkspor Augsburg
Finished
۱۶:۳۰
Gundelfingen
۲
۲
FC Ismaning
Finished
۱۶:۳۰
SV Kirchanschoring
۲
۱
TSV Landsberg
Finished
۱۶:۳۰
SV Pullach
۲
۲
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Kottern
۲
۳
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۳
۳
FC Deisenhofen
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Slavia Prague U19
۴
۲
Mlada Boleslav U19
Finished
۱۳:۳۰
Zbrojovka Brno U19
۲
۱
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۵:۳۰
Pribram U19
۲
۲
Ceske Budejovice U19
Finished
۱۳:۳۰
Fastav Zlin U19
۲
۱
Karvina U19
Finished
۱۳:۳۰
Meteor Praha VIII U19
۱
۵
Sigma Olomouc U19
Finished
۱۵:۰۰
Sparta Prague U19
۴
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۵:۱۵
Hradec Kralove U19
۰
۱
Opava U19
Finished
۱۵:۳۰
Croatia
U19 League
NK Varazdin U19
۱
۳
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Osijek U19
۶
۲
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Dugopolje U19
۲
۴
Nk Rudes U19
Finished
۱۹:۳۰
Orijent 1919 U19
۱
۱
NK Inter Zapresic U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۵
۱
Bjelovar U19
Finished
۱۳:۳۰
HNK Sibenik U19
۳
۱
HNK Rijeka U19
Finished
۱۹:۳۰
Japan
L2 League Women
Tsukuba University (W)
۱
۰
JFA Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Lokomotivi Tbilisi
۰
۲
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
۳
۰
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۷:۳۰
FC Telavi
۰
۲
FC Dinamo Batumi
Finished
۲۰:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Sporting Cristal (W)
۶
۰
Ayacucho FC (W)
Finished
۰۱:۰۰
Poland
Regional League
Pogon Skotniki
۲
۱
Kaszowianka Kaszow
Finished
۲۰:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Skjetten
۰
۴
Mjoendalen 2
Finished
۱۸:۳۰
Bossekop UL
۲
۳
Mjølner
Finished
۱۵:۳۰
Tromsoe 2
۰
۲
Gjelleraasen
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
Pribram B
۱
۲
FK Banik Sokolov
Finished
۱۹:۳۰
SK Rakovnik
۰
۳
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۲:۴۵
Loko Vltavin
۱
۱
Sokol Hostoun
Finished
۱۲:۴۵
Nigeria
Premier League
Abia Warriors
۲
۰
Plateau United
Finished
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
Gradina Srebrenik
۳
۱
FK Rudar Kakanj
Finished
۲۰:۰۰
NK Travnik
۳
۰
NK Bratstvo Gracanica
Finished
۲۰:۰۰
FK Gorazde
۳
۲
Buducnost Banovici
Finished
۲۰:۰۰
Radnik Hadzici
۲
۰
NK Orasje
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Campinense Clube
۰
۰
Botafogo PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Colombia
Regional League
Universidad de Antioquia
۱
۲
Ferrovalvulas FC
inprogress
۲۱:۳۰
Mauritania
Division 1
Medine Trarza AC
۲
۰
Nouakchott King
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
First Amateur Division
KFC Dessel Sport
۱
۳
Royal Knokke FC
inprogress
۲۲:۰۰
Ireland
1. Division
Longford Town
۰
۱
Waterford FC
inprogress
۲۳:۰۰
Norway
3. Division avd. 1
Oppsal
۴
۱
Grorud IL 2
Finished
۱۸:۳۰
Lithuania
U19 League
FM Zaibas U19
۴
۱
Banga Gargzdai U19
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Caboolture
۱
۳
Western Pride
Finished
۱۲:۳۰
Ipswich Knights
۱
۴
Magpies Crusaders United
Finished
۱۴:۳۰
Latvia
1. Liga
Saldus SS / Leevon
۰
۱
FK Tukums 2000/Tss II
Finished
۱۸:۳۰
AFA Olaine
۰
۹
Valmiera FC II
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Boluspor U19
۷
۱
Denizlispor U19
Finished
۱۳:۳۰
Balikesirspor U19
۳
۱
Genclerbirligi U19
Finished
۱۳:۳۰
Altay U19
۰
۱
Kasimpasa U19
Finished
۱۳:۳۰
Samsunspor U19
۲
۱
Umraniyespor U19
Finished
۱۳:۳۰
Eyupspor U19
۱
۳
Manisa U19
Finished
۱۳:۳۰
Tuzlaspor U19
۳
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۳:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۲
۱
Erzurum BB U19
Finished
۱۳:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۱
۲
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۳:۳۰
Adanaspor FK U19
۰
۲
Bandirmaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Altinordu SK U19
-
-
Menemenspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Besiktas JK U19
۳
۲
Torku Konyaspor U19
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FSV Jagersburg
۳
۳
Sportfreunde Eisbachtal
Finished
۱۸:۰۰
Hassia Bingen
۲
۳
FC Speyer 09
Finished
۱۸:۰۰
FV Eppelborn
۴
۰
TSV Emmelshausen
Finished
۱۸:۰۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
۲
۶
TuS Mechtersheim
Finished
۱۸:۳۰
SV Eintracht Trier
۲
۱
VfR Wormatia Worms
Finished
۲۰:۳۰
Australia
NPL Youth Queensland
Peninsula Power U23
۳
۲
Capalaba U23
Finished
۰۸:۱۵
Moreton Bay Utd U23
۰
۰
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۸:۱۵
Mongolia
Premier League
Khaan Khuns Erchim
۱۱
۱
BCH Lions
Finished
۱۲:۳۰
FC Ulaanbaatar
۹
۲
Khovd
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
FK Prepere
۳
۲
Slovan Velvary
Finished
۱۳:۰۰
Sokol Zivanice
۲
۱
Jablonec B
Finished
۱۹:۳۰
FK Zbuzany 1953
۳
۰
FK Chlumec
Finished
۱۲:۴۵
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Modbury Jets Reserves
۲
۰
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
West Adelaide Reserves
۱
۱
Adelaide University SC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۲
۲
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Adelaide Raiders Reserves
۵
۳
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۴
۱
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۲
۲
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Slovakia
U19 Liga
FC Petrzalka U19
۰
۴
Kosice U19
Finished
۱۳:۳۰
Kenya
Premier League
AFC Leopards
۳
۲
FC Talanta
Finished
۱۶:۳۰
Kenya Commercial Bank
۳
۲
Nairobi City Stars
Finished
۱۶:۳۰
Gor Mahia
۱
۱
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۶:۳۰
Mathare United
۰
۰
Wazito FC
inprogress
۱۶:۳۰
Posta Rangers FC
۱
۱
Sofapaka
Finished
۱۶:۳۰
Bidco United
۰
۱
Kenya Police FC
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
ACV Assen
۳
۱
VVOG Genoegen
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
XV Piracicaba U20
۱
۰
Desportivo Brasil U20
Finished
۱۷:۳۰
Comercial RB SP U20
۲
۳
Inter Limeira U20
inprogress
۲۲:۳۰
Algeria
Ligue 2
MO Constantine
۳
۰
CA Bordj Bou Arreridj
Finished
۱۸:۰۰
USM Bel Abbes
۱
۴
Temouchent
Finished
۱۸:۰۰
Ain Defla
۲
۵
Ben Aknoun
Finished
۱۸:۰۰
US Chaouia
۰
۰
USM Annaba
Finished
۱۸:۰۰
JS Bordj Menaiel
۱
۲
JSM Skikda
Finished
۱۸:۰۰
NRB Telaghema
۴
۴
JSM Bejaia
Finished
۱۸:۰۰
MC El Eulma
۳
۱
AS Ain M'lila
Finished
۱۸:۰۰
RC Kouba
۴
۲
CRB Ain Oussera
Finished
۱۸:۰۰
USMM Hadjout
۰
۱
USM El Harrach
Finished
۱۸:۰۰
MO Bejaia
۵
۱
RB Ouargla
Finished
۱۸:۰۰
ASM Oran
۰
۰
SKAF Khemis Melina
Finished
۱۸:۰۰
El Bayadh
۳
۰
MC Saida
Finished
۱۸:۰۰
Hamra Annaba
۰
۲
USM Khenchela
Finished
۱۸:۰۰
Boufarik
۵
۱
GC Mascara
Finished
۱۸:۰۰
CA Batna
۲
۰
IB Lakhdaria
Finished
۱۸:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۳
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Bulgaria
B PFG
Botev Plovdiv II
۲
۲
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۸:۱۵
PFC Montana 1921
۱
۱
PFC Spartak Varna
Finished
۱۸:۱۵
FC Sozopol
۰
۴
PFC Litex Lovech
Finished
۱۸:۱۵
FK Septemvri Simitli
۱
۲
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۱۸:۱۵
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۳
۲
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۸:۱۵
Sportist Svoge
۴
۴
FK CSKA 1948 II
Finished
۱۸:۱۵
Marek Dupnica
۴
۲
Strumska Slava
Finished
۱۸:۱۵
Brazil
Serie D Group 4
Lagarto AC
۲
۰
Juazeirense
inprogress
۲۲:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Stella Club d'Abidjan
۰
۰
SOL FC Abobo
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Baiano U20
Jacuipense U20
۰
۲
Vitoria BA U20
inprogress
۲۲:۳۰
ABB U20
۰
۰
Catuense U20
inprogress
۲۲:۳۰
Iceland
4. Deild
Smari
۰
۶
Ymir
Finished
۲۱:۳۰
France
National 2, Group C
GOAL FC
۰
۱
Fréjus
Finished
۲۰:۳۰
Olympique Marseille II
۱
۲
Martigues
Finished
۲۰:۳۰
RC Grasse
۴
۲
Hyeres F.C.
Finished
۲۰:۳۰
Aubagne
۱
۳
St. Priest
Finished
۲۰:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
FK Zvijezda 09
۱
۲
Sloga Doboj
Finished
۱۹:۳۰
Sloboda Novi Grad
۵
۱
Sutjeska Foca
Finished
۱۹:۳۰
Buducnost Pilica
۲
۳
FK Modrica
Finished
۱۹:۳۰
FK Slavija Sarajevo
۱
۰
FK Borac Kozarska Dubica
Finished
۱۹:۳۰
FK Krupa na Vrbasu
۲
۰
FK Podrinje
Finished
۱۹:۳۰
FK Tekstilac Derventa
۰
۰
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۹:۳۰
Kozara
۲
۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۹:۳۰
Omarska
۲
۲
FK Drina Zvornik
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
CS Sanatatea Servicii Publice Cluj
۵
۰
CS Ocna Mures
Finished
۱۹:۳۰
Ghana
Premier League
Great Olympics
۱
۲
Medeama
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 8
ACS Dumbravita
۱
۱
CS Soimii Lipova
Finished
۱۹:۳۰
England
National League North
York City FC
۲
۰
Boston United FC
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
2nd Division Women
IF Lyseng (W)
۲
۰
Aarhus 1900 (W)
Finished
۱۸:۰۰
Australia
Victoria State League 1
Fitzroy City
۱
۰
Richmond SC
Finished
۱۲:۴۵
Norway
3. Division avd. 4
Start 2
۲
۲
Uraedd FK
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Coimbra EC
۱
۲
Ipatinga
Finished
۰۲:۳۰
Nacional MG
۰
۰
Boa Ec
inprogress
۲۳:۰۰
Uniao Luziense
۰
۰
Democrata SL
inprogress
۲۳:۰۰
Betim FC
۱
۰
Tupynambas
inprogress
۲۲:۳۰
Czech Republic
5. Liga
TJ Sokol Bohunovice
۴
۰
FC Ivancice
Finished
۱۲:۴۵
Czech Republic
3. Liga - MSFL
FC Slovan Rosice
۲
۰
FC Hlucin
Finished
۱۲:۴۵
Vysocina Jihlava B
۰
۲
FC Viktoria Otrokovice
Finished
۱۲:۴۵
FC Vratimov
۱
۲
Uhersky
Finished
۱۲:۴۵
SFK Vrchovina
۱
۷
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۹:۳۰
El Salvador
Liga Feminina
Alianza FC (W)
۱
۳
CD Fas Asdefuf (W)
Finished
۰۵:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3
Toowong
۰
۰
Pine Hills
Finished
۱۳:۳۰
Univ. Queensland
۰
۰
Newmarket
Finished
۱۳:۴۵
Romania
Liga 2
FC Brasov
۱
۰
ASU Politehnica Timisoara
Finished
۱۴:۰۰
Denmark
Danmarksserien, Group 2
GVI
۴
۱
B 1908
Finished
۱۴:۳۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۱
۱
Skovshoved
Finished
۱۵:۳۰
AB Tarnby
۴
۰
Koge Nord FC
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 3
OKS
۲
۴
Oureskolernes BK
Finished
۱۵:۳۰
Hedensted IF
۱
۰
B 1909
Finished
۱۶:۰۰
Aarhus Fremad II
۴
۱
Varde
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Motala AIF FK
۴
۱
Umea FC
Finished
۱۵:۳۰
Orebro Syrianska IF
۱
۲
IFK Haninge
Finished
۱۸:۳۰
Pitea IF
۱
۲
Sandvikens IF
Finished
۱۸:۳۰
IF Karlstad
۳
۲
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۸:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
۲
۰
Hammarby Talang Ff
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie B
Pisa
۱
۰
Benevento
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Goiano U20
Goiania U20
۰
۰
Aparecidense U20
inprogress
۲۳:۰۰
Vila Nova U20
۰
۰
Bela Vista U20
inprogress
۲۳:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Central Cordoba de Rosario
۰
۱
Sportivo Italiano
inprogress
۲۳:۰۰
Deportivo Liniers
۰
۰
San Martin De Burzaco
inprogress
۲۳:۰۰
Brazil
Serie D Group 8
GE Juventus
۱
۱
FC Cascavel
inprogress
۲۲:۳۰
SER Caxias
۰
۰
Marcilio Dias
inprogress
۲۲:۳۰
Chile
Tercera Division
Municipal Santiago
۱
۱
Municipal Salamanca
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Serie D Group 7
Santo Andre
۱
۰
Portuguesa RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Nova Iguacu FC
۰
۱
Oeste Itapolis
inprogress
۲۲:۳۰
Tanzania
Premier League
Kagera Sugar
۰
۰
Ruvu Shooting
inprogress
۲۲:۳۰
Mtibwa Sugar
۱
۲
Azam FC
Finished
۱۷:۳۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
Skala IF
۱
۴
NSI Runavík
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Gaucho 2
Esportivo Bento RS
۰
۰
Passo Fundo
inprogress
۲۲:۳۰
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۰
۰
GE Gloria
inprogress
۲۲:۳۰
Santa Cruz RS
۱
۰
Sao Paulo RS
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Eintracht Celle
۲
۱
MTV Gifhorn
Finished
۱۹:۳۰
FC Hagen/Uthlede
۴
۱
SVG Gottingen 07
Finished
۱۹:۳۰
TUS Bersenbruck
۳
۳
BW Schwalbe Tuendern
Finished
۱۹:۳۰
Rotenburger
۱
۰
Eintracht Northeim
Finished
۱۹:۳۰
TB Uphusen
۲
۵
MTV Wolfenbuettel
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 1
Stiinta Miroslava
۰
۳
FC Ceahlaul Piatra Neamt
Finished
۱۹:۳۰
CSM Bacau
۱
۰
CSM Pascani
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
U19 League
Cukaricki U19
۱
۱
Mladost Lucani U19
Finished
۱۷:۳۰
FK Rad Belgrade U19
۳
۱
Vojvodina U19
Finished
۱۳:۳۰
Zemun U19
۰
۰
Spartak Subotica U19
Finished
۱۸:۰۰
Italy
Serie D, Girone H
Mariglianese
۳
۳
FC Francavilla
Finished
۱۷:۳۰
United States
USL League One
FC Tucson
۰
۰
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
Real Agro Aversa
۳
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Malawi
Super League
MAFCO
۰
۰
Kamuzu Barracks
Finished
۱۷:۰۰
Norway
1. Division Women
Grand Bodo (W)
۴
۱
Medkila (W)
Finished
۱۴:۳۰
Amazon Grimstad FK (W)
۱
۰
Fortuna Aalesund (W)
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga III, Seria 7
CS Gilortul Targu Carbunesti
۲
۲
Viitorul Simian
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
3. Deild
KFS Vestmennaeyjar
۲
۳
Sindri
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
League Women
Adria Miren
۲
۱
NK Ziri
Finished
۱۸:۳۰
MNK Izola
۰
۱
PSC Tolmin
Finished
۱۹:۳۰
Dravinja
۴
۰
NK Dravograd
Finished
۱۹:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
2 de Mayo
۱
۲
Deportivo Santani
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Colegiales
۱
۲
Sportivo Iteno
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Vaxjo (W)
۷
۱
Gamla Upsala SK (W)
Finished
۱۷:۳۰
IK Uppsala (W)
۸
۱
Sundsvall (W)
Finished
۱۷:۳۰
Alingsas FC United (W)
۳
۰
Mallbackens IF (W)
Finished
۱۷:۳۰
Jitex BK (W)
۲
۱
Ifo Bromolla IF (W)
Finished
۱۷:۳۰
Rwanda
National League
AS Kigali
۰
۰
Bugesera FC
Finished
۱۷:۳۰
Espoir FC
۱
۱
Marines FC
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Liria Prizren
۱
۲
KF Vushtrria
Finished
۱۷:۳۰
Tanzania
First Division
African Sports
۲
۰
Green Warriors
Finished
۱۷:۳۰
Pan African FC
۳
۱
Ken Gold FC
Finished
۱۷:۳۰
Kitayosce FC
۱
۰
DTB FC
Finished
۱۷:۳۰
Pamba SC
۲
۱
Fountain Gate FC
Finished
۱۷:۳۰
African Lyon
۳
۳
JKT Ruvu Stars
Finished
۱۷:۳۰
Ndanda FC
۱
۱
Ihefu FC
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Regionalliga East
Wiener Viktoria
۲
۰
FC Mauerwerk
Finished
۱۸:۳۰
SV Stripfing/Weiden
۳
۱
FCM Traiskirchen
Finished
۱۹:۰۰
Botswana
Premier League
Morupule Wanderers
۲
۰
MR Highlanders
Finished
۱۷:۳۰
Orapa United FC
۲
۱
Notwane FC
Finished
۱۷:۳۰
Botswana Defence Force
۲
۱
Prisons XI Gaborone
Finished
۱۷:۳۰
Gilport Lions FC
۱
۶
Jwaneng Galaxy FC
Finished
۱۷:۳۰
Township Rollers
۳
۰
Extension Gunners
Finished
۱۷:۳۰
Masitaoka FC
۱
۱
Mogoditshane Fighters
Finished
۱۷:۳۰
Sua Flamingoes
۳
۳
Gaborone United
Finished
۱۷:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
IF Fuglafjordur
۲
۵
TB Tvoroyri
Finished
۱۸:۳۰
Undrið FF
۱
۳
Vikingur Gota II
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
CS Progresul Somcuta Mare
-
-
CS Luceafarul Oradea
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
Admira Dornbirn
۴
۲
VfB Hohenems
Finished
۱۸:۳۰
FC Lauterach
۲
۱
Austria Lustenau II
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
1. Deild
Throttur Vogum
۱
۱
IF Vestri
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal
Maritimo Funchal II
۲
۳
Paredes
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
CS Real Bradu
۰
۴
FCSB II
Finished
۱۹:۳۰
Albania
Superliga
KS Dinamo Tirana
۲
۱
KF Tirana
Finished
۱۹:۳۰
KS Vllaznia Shkoder
۳
۱
Egnatia Rrogozhine
Finished
۱۹:۳۰
KS Kukesi
۱
۰
Skenderbeu Korce
Finished
۱۹:۳۰
KS Teuta Durres
۲
۱
KF Laci
Finished
۱۹:۳۰
KF Partizani Tirana
۴
۰
Kastrioti Kruje
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
CSO Plopeni
۳
۰
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۹:۳۰
Acs Kids Tampa Brasov
۲
۱
ACS SR Municipal Brasov
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
Petrolul Potcoava
۱
۱
ACSO Filiasi
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Cukaricki Stankom
۰
۰
Napredak Krusevac
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
SC Brasil Capixaba
۰
۲
Desportiva Ferroviaria
inprogress
۲۲:۳۰
Vitoria FC (Espirito Santo)
۰
۰
Gremio Esportivo Laranjeiras
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
UE Sant Andreu U19
۳
۱
Ebro U19
Finished
۱۷:۳۰
Sabadell U19
۲
۱
Barcelona U19
Finished
۱۸:۳۰
Girona U19
۱
۲
RCD Mallorca U19
Finished
۱۹:۰۰
Estonia
U19 League
JK Tallinna Kalev U19
۲
۱
FC Flora Tallinn U19
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Celta Vigo U19
۵
۰
Pontevedra U19
Finished
۱۲:۳۰
Bezana U19
۰
۴
Real Oviedo U19
Finished
۱۵:۰۰
Arenal U19
۰
۱
Atletico Perines U19
Finished
۱۵:۱۵
Racing Santander U19
۵
۰
Covadonga U19
Finished
۱۹:۳۰
Uganda
Premier League
UPDF FC
۱
۲
Onduparaka FC
Finished
۱۷:۳۰
Busoga United FC
۱
۲
Gadaffi
Finished
۱۷:۳۰
Vipers
۵
۰
Police SC
Finished
۱۷:۳۰
Bul FC
۱
۰
Villa SC
Finished
۱۷:۳۰
Arua Hill
۱
۰
Express SC
Finished
۱۷:۳۰
Tooro United FC
۰
۷
URA FC
Finished
۱۷:۳۰
Bright Stars FC
۲
۰
Mbarara City
Finished
۱۷:۳۰
Kampala City
۰
۱
Wakiso Giants FC
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Supreme Division Women
Chertanovo Moscow (W)
۰
۴
Zvezda 2005 Perm (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۵
۱
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ryazan VDV (W)
۰
۱
Rubin Kazan (W)
Finished
۱۶:۰۰
New Zealand
Southern Premier League
Ferrymead Bays
۳
۰
Selwyn United
Finished
۰۷:۱۵
Japan
Emperor Cup
FC Gifu
۳
۲
Chukyo University
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Victoria 3
Melbourne Victory U21
۲
۰
Geelong SC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
VIC Premier League Women
Whitehorse United SC (W)
۰
۵
South Yarra (W)
Finished
۰۹:۳۰
Geelong Galaxy (W)
۱
۸
Preston Lions (W)
Finished
۱۱:۴۵
Australia
Northern NSW Division 1
Belmont Swansea United SC
۴
۱
West Wallsend SC
Finished
۱۱:۰۰
Kenya
League Women
Ulinzi Starlets (W)
۴
۰
Kisumu All Starlets (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
New South Wales U20 League
Northern Tigers U20
۸
۰
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۱۱:۳۰
Russia
FNL 2, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۰
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۱:۳۰
Kolomna
۱
۲
FK Kaluga
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Noginsk
۱
۰
Fakel Voronezh II
Finished
۱۵:۳۰
Poland
IV Liga
Jaguar Gdansk
۵
۰
Arka Gdynia II
Finished
۱۳:۳۰
Rozwoj Katowice
۲
۱
Gwarek Ornontowice
Finished
۱۳:۳۰
Unia Oswiecim
۰
۱
Pcimianka Pcim
Finished
۱۳:۳۰
Drukarz Warszawa
۳
۲
KS Sokol Serock
Finished
۱۳:۳۰
MKS Trzebinia
۲
۴
Wislanie Jaskowice
Finished
۱۳:۳۰
Gedania Gdansk
۰
۰
Bytovia Bytow
Finished
۱۳:۳۰
Warta Zawiercie
۲
۲
KS Polonia Laziska Gorne
Finished
۱۳:۳۰
Sokol Kocmyrzow
۳
۰
LKS Wislanka Grabie
Finished
۱۸:۳۰
Huragan Morag
۵
۰
Granica Ketrzyn
Finished
۱۹:۳۰
Bangladesh
Championship League
Azampur FC Uttara
۰
۰
Wari Club
Finished
۱۴:۳۰
Gopalgonj SC
۱
۲
Uttara FC
Finished
۱۶:۴۵
Paraguay
Championship Women
Club Guarani (W)
۳
۱
Resistencia FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
Union Viera CF U19
۸
۱
CD Aguilas Atletico U19
Finished
۱۴:۳۰
CD Marino U19
۱
۱
Juventud Maritima U19
Finished
۱۵:۱۰
Russia
FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۳
۰
Gazovik 2 Orenburg
Finished
۱۴:۳۰
Irtysh Omsk
۴
۰
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Tyumen
۱
۰
Amkar
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 1
Ishoj
۷
۱
BK Union
Finished
۱۵:۳۰
Allerod FK
۲
۲
Greve Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
Bronshoj BK
۴
۱
Herstedoster IC
Finished
۱۶:۳۰
B 1903
۱
۱
Solroed FC
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
SC Weiche Flensburg 08 II
۱
۱
VfB Lubeck II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Kronshagen
۴
۰
SV Preussen 09 Reinfeld
Finished
۱۶:۳۰
TSV Pansdorf
۲
۳
TSV Bordesholm
Finished
۱۶:۳۰
TSV Altenholz
۳
۶
Eutin 08
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
U19 League
NK Domzale U19
۳
۱
NK Aluminij U19
Finished
۱۵:۳۰
Maribor U19
۵
۱
Ns Mura U19
Finished
۱۹:۳۰
Belarus
Reserve League
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
۱
۵
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۶:۰۰
FC Minsk Reserves
۲
۱
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Berlin Liga
SV Empor
۰
۰
Frohnauer SC
Finished
۱۶:۳۰
FC Brandenburg 03
۱
۳
Berlin Hilaspor
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Smedby AIS
۵
۱
Karlbergs BK
Finished
۱۶:۳۰
IFK Eskilstuna
۳
۲
IFK Lidingo
Finished
۱۹:۳۰
Belarus
Premier League
FC Belshina Bobruisk
۲
۱
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۶:۳۰
Bhutan
Premier League
Thimphu City
۲
۳
Transport United FC
Finished
۱۷:۳۰
Colombia
U19 Championship
Alberto Zamora U19
۰
۰
Deportes Tolima U19
inprogress
۲۲:۳۰